Аргументи на користь пральних машин Schulthess

Серія пральних машин Schulthess Spirit eMotion - це абсолютно нові стандарти для більш дбайливого і швидкого прання Вашої білизни. Це серія машин топ-класу, що мають високу якість дизайну і величезну функціональність. Всі операції спрощені і зведені до необхідного. Більш високі стандарти якості та безпеки для найвимогливіших користувачів.

Інтелектуальне керування

Пральна машина розпізнає рівень забруднення білизни двічі - в процесі прання і на етапі полоскання. Розроблена інженерами компанії Schultess технологія дозволяє визначати рівень розчинних забруднень вже на початку процесу. Вбудований сенсор визначає наявність плям і ступінь забруднення, і надалі пральна машина самостійно коригує тривалість прання. Вам більше не потрібно думати, чим Ви забруднили білизну і класифікувати види плям. Пральна машина Schulthess зробить це самостійно. На етапі полоскання сенсор забруднень активується вдруге і, при необхідності, запустить додаткове полоскання для якісного видалення залишків миючих засобів з Вашого одягу. Ніяких білих плям на темному одязі!

Керування: просто і логічно

Ідеальні речі в житті прості та дохідливі. А те, що занадто складно, не може бути зручно. На панелі управління Ви можете швидко і легко встановити будь-яку програму прання натисканням однієї кнопки. Великий цифровий дисплей легко читабельний, інтуїтивно зрозумілий і працює на 17 мовах. Всі доступні опції прання прописуються на дисплеї та підсвічуються, а якщо Ви вибрали щось неправильно, можна повернутися на крок назад для повторного вибору, як на попередню сторінку інтернет-браузера.

Швидке прання

Завдяки двом потужним нагрівальним елементам , час програм прання Schulthess дуже короткий. Крім того, Schulthess також пропонує експрес-програми від 19 хвилин для мало забрудненої білизни. Вони працюють як при частковому, так і при повному завантаженні машини на всіх рівнях температури від 20°С до 95°С.

Збільшений барабан з мікроперфорацією - ноу хау і патент Schulthess

Щільна перфорація стінок барабана отворами малого діаметру підвищує якість процесу не тільки на етапі прання, дозволяючи воді ефективно циркулювати всередині барабана і якісно відпирати плями, але і на етапі віджимання. Речі розподіляються на поверхні барабана рівномірно тонким шаром, що сприяє кращому віджиманню. При такій кількості дрібних отворів вода віджимається набагато легше, а механічний вплив на тканину - мінімальний. Ще один нюанс мікроперфорації барабана - обробка країв отворів методом вальцювання. Розробка такого барабана захищена патентом Schulthess .

Добре віджате - наполовину висушене

Чим менше залишкова вологість Ваших речей , тим менше енергії потрібно для сушки в сушильній машині. У пральній машині Schulthess з класом віджимання А швидкість віджимання досягає 1800 об/хв. із залишковою вологістю тканини 42 %, що не гарантує жоден виробник.

Вперше у світі - кнопка "20°С" для кольорової білизни

Адаптуючись до останнього покоління пральних засобів, Schulthess пропонує Вам справжню інновацію - кнопку 20°C для кольорової білизни. Низькотемпературна програма відпирає тканини при 20° C до ідеальної чистоти.

Вперше у світі - п'ять обраних програм одним натисканням кнопки

Техніка Schulthess автоматично визначає п'ять найбільш часто обираних програм і зберігає їх. За допомогою кнопки «myTop5» можна одним натисканням запустити обрані програми.

Ніжний догляд для всіх типів тканин

Не зважаючи на тип тканини - льон, кашемір або віскоза, пральні машини Schulthess володіють найменш агресивними програмами для всіх типів волокон. Просто виберіть одну зі спеціальних програм для вовни, шовку, тонкої тканини, ручне прання, сорочки і блузки, джинси, штори або спортивний одяг. Навіть прання речей з просочуванням, або прання сильно забрудненої білизни, наприклад, дитячих пелюшок або кухонного приладдя дає відмінний результат.

Менше прасування

Пральні машини Schulthess оснащені інноваційною технологією захисту від зминання . Щоб зменшити фактор ущільнення і зминання тканин, інженерам Schulthess вдалося сконструювати завантажувальний барабан із збільшеним об'ємом. Вони вдосконалили внутрішню конструкцію і отримали можливість подовжити барабан з нержавіючої сталі. Завдяки цьому обсяг барабана став більше на 10 % без зміни зовнішніх габаритів машин. Збільшений обсяг барабана сприяє меншому утворенню складок при пранні і на етапі віджимання. А вбудована програма "Суперфініш" зводить до мінімуму утворення таких складок, тим самим скорочуючи час прасування до мінімуму. Програма забезпечена спеціальними функціями, такими як ніжне охолодження білизни (CoolDown), віджимання з інтервалами або розпушуванням білизни. Програма "Суперфініш" може бути використана при повному завантаженні машини і для будь-яких тканин .

Вперше у світі - антиалергенна програма SanaPlus проти кліщів і алергенів

Здоров'я і гігієна дуже важливі для нас. Програма "sanaPlus" спеціально спрямована на потреби людей, які страждають алергією і мають чутливу шкіру. Ваші вироби ефективно очищаються від кліщів і пилку, від вірусів і бактерій. Програма доступна для всіх температур прання від 40 градусів. Гіпоалергенний і антибактеріальний ефект досягається за рахунок прискіпливої підтримки постійної температури на етапі прання, підвищеного рівня води і більш інтенсивного полоскання. Програма ефективна проти таких патогенних мікроорганізмів, як домашні пилові кліщі, шерсть і алергени домашніх тварин, трав'яний пилок, коліподібні бактерії (фекальні), мікоз (грибок шкіри, особливо стоп) і багато інших. Результати антиалергенного і антибактеріального прання підтверджені тестом WKF ( Cleaning Technological Institute,Німеччина), тест МВ 4784 /09.

Індивідуальний підхід

Численні додаткові функції дозволяють налаштувати основні параметри пральної машини , враховуючи Ваші особисті потреби. Ви можете вільно вибирати швидкість віджиму, включати зупинку полоскання або регулювати час відстрочки запуску прання, регулювати звуковий сигнал і відкриття дверцят після завершення прання.

Практична функція самоочищення - autoClean

Щоб ще більше спростити обслуговування і догляд, компанія Schulthess додала в пральні машини програму самоочищення « autoClean ». Після натискання спеціальної кнопки, очищення машини здійснюється лише за 25 хвилин при температурі 70 градусів, при цьому забезпечується гігієнічна ступінь очищення барабана і контейнера для миючих засобів.

Безпека з Аква Стоп

Ви можете розслабитися і з чистою совістю надати роботу Вашій пральній машині, Schulthess гарантує 100 % надійність експлуатації. Захист від дітей запобігає загрозу неправильної експлуатаці, а механізм безпеки "Аква-Стоп" негайно зупиняє подачу води при виникненні дефекту в системі зливу.

Менше шуму в квартирі

Зниження шуму в будинку є важливим питанням . Пральні машини Schulthess працюють дуже тихо, що забезпечується за рахунок надійної конструкції, тихих приводних двигунів і насосів. Це підтверджено незалежною перевіркою Empa (Швейцарська Федеральна Лабораторія матеріалознавства та вивчення технологій ).

Практично вічна пральна машина

Пральні машини Schulthess здатні відпрацювати більше 20000 циклів прання, що, при щоденному пранні відповідає 54 рокам експлуатації, хоча інші виробники "можуть похвалитися" не більше 10000. Секрет такої надійності простий. Він скритий саме в конструкції: посилений вузол кріплення барабана з підшипниками кочення, ущільнення барабана карбідом кремнію, стабільна конструкція шасі з 4 фрикційними амортизаторами і, звичайн, суперміцний оцинкований корпус, що дозволяє говорити про "практично вічну пральну машину".