Сервісні центри

Для зручності наших клієнтів працює авторизований сервісний центр, де можна отримати кваліфіковану допомогу в ремонті або з питань обслуговування або користування, а також практичні поради.

1. Отримати консультацію або зробити діагностику і ремонт прасувальних систем Laurastar, ремонт пральних машин Schulthess і пилососів Lindhaus Ви можете у нашому авторизованому сервісному центрі:

  • м. Київ, вулиця Маршала Рибалка, 10/8, каб. 110 (на перетині вулиць Маршала Рибалка та Ванди Василевської), метро Політехнічний інститут, тел. (044) 383-04-43, 067-335-53-90.

2. Можливий виклик майстра по ремонту на Вашу адресу. Вартість виклику майстра - 350 грн у межах Києва. Виїзд за межі Києва - 400 грн (у рамках 30 км від Києва).

Увага!
Звертаємо Вашу увагу, що фахівці компанії Laurastar SA наполегливо рекомендують раз на рік проводити планове технічне обслуговування прасувальних систем і парогенераторів. Це дозволяє продовжити термін експлуатації техніки, а також зменшити ризик критичних і дорогих поломок.

Працівники нашого сервісного центру завжди допоможуть Вам виконати технічне обслуговування Вашої системи, щоб продовжити термін її експлуатації.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО проводити обслуговування, профілактику і ремонт прасувальних систем і парогенераторів Laurastar, пилососів і підлогомиючих машин Lindhaus, пральних і сушильних машин Schulthess саме у авторизованому сервісному центрі, де працюють досвідчені фахівці і використовуються тільки оригінальні запасні частини зазначених виробників, що гарантують тривалість і надійність роботи Вашої техніки. Якісний ремонт проводиться фахівцями, що пройшли спеціальне навчання і стажування на заводах у Швейцарії та Італії.

Компанія “Елітпобут” не гарантує якісний ремонт Вашої техніки, а також не несе відповідальності і не виконує гарантійні зобов'язання за роботи, виконані не в нашому спеціалізованому сервісному центрі.

Новини та акції