Сервісні центри

Для зручності наших клієнтів працює авторизований сервісний центр, де можна отримати кваліфіковану допомогу в ремонті або з питань обслуговування або користування, а також практичні поради.

1. Отримати консультацію або зробити діагностику і ремонт прасувальних систем Laurastar, ремонт пральних машин Schulthess і пилососів Lindhaus Ви можете за адресою:

м. Київ, вулиця Дмитрівська, 48Г тел. (044) 561-26-90, 067-659-68-77
(в арку будинку Дмитрівська, 56, у дворі праворуч).
Ми працюємо, режим роботи: понеділок - п'ятниця 09-30 - 17-00, субота-неділя - вихідні.

2. Можливий виклик фахівця сервісного центру Laurastar по місту Київ. Вартість виклику майстра сплачується додатково.

Увага!
Звертаємо Вашу увагу, що фахівці компанії Laurastar SA наполегливо рекомендують раз на рік проводити планове технічне обслуговування прасувальних систем і парогенераторів. Це дозволяє продовжити термін експлуатації техніки, а також зменшити ризик критичних і дорогих поломок.

Працівники нашого сервісного центру завжди допоможуть Вам виконати технічне обслуговування Вашої системи, щоб продовжити термін її експлуатації.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО проводити обслуговування, профілактику і ремонт прасувальних систем і парогенераторів Laurastar, пилососів і підлогомиючих машин Lindhaus, пральних і сушильних машин Schulthess саме у авторизованому сервісному центрі, де працюють досвідчені фахівці і використовуються тільки оригінальні запасні частини зазначених виробників, що гарантують тривалість і надійність роботи Вашої техніки. Якісний ремонт проводиться фахівцями, що пройшли спеціальне навчання і стажування на заводах у Швейцарії та Італії.

Компанія “Елітпобут” не гарантує якісний ремонт Вашої техніки, а також не несе відповідальності і не виконує гарантійні зобов'язання за роботи, виконані не в нашому спеціалізованому сервісному центрі.

Новини та акції