SCHULTHESS

Інноваційний підхід, висока якість і турбота про довкілля - головні завдання компанії Schulthess. Компанія існує вже більше 160 років.

Як першовідкривачі, Schulthess запустили перший побутові автоматичні пральні машини в Європі майже 60 років тому. Schulthess зберігає цю роль першопрохідника і постійно удосконалює свої знання. В якості експертів по догляду за білизною, ми впроваджуємо у виробництво наші ноу-хау і всебічний багаторічний досвід.

Наш відділ досліджень і розробок в місті Вольфхаузен (Шаейцарія) постійно розвиває найсучасніші технології, які впроваджуються відразу ж у виробництво. Швейцарська гарантія якості дотримується протягом всього виробництва, тестування та встановлення. Завдяки виробництву, розташованому тут же, в Швейцарії, ми гнучко вдосконалимо виробництво, використовуючи найновіші досягнення висококваліфікованих кадрів для підтримки статусу лідера.

На протязі всього часу в Schulthess ставляться з дбайливістю і повагою до природних ресурсів, забезпечуючи їх збереження. Захист навколишнього середовища є одним з головних завдань для швейцарських виробників. Тому Schulthessпостійно забезпечує Вас екологічно ощадливими і самими енергоефективними приладами.

Нові екологічно чисті пральні та сушильні машини Spirit Emotion були розроблені, щоб максимально зберегти воду, електрику, миючі засоби, і час. Це досягнуто за допомогою "кнопки 20 градусів", експрес-програм та інших високо енергоефективних функцій.

Пральні та сушильні машини Schulthess мають клас енергозбереженняА + + +по "Маркуванню енергоефективності ЄС" і клас віджиму А з максимальною швидкістю 1800 обертів на хвилину. Завдяки низькому споживанню електроенергії та води пральні та сушильні машини Schulthess відзначені знаками Minergy и ISO 14001.

Ноу-хау Schulthess -стінки і навіть лопаті пральних машин Schulthess мають дуже часту перфорацію отворами, у яких краї дбайливо оброблені методом вальцювання. Велика кількість отворів дає можливість якісно видаляти забруднення з тканин при мінімальному часі прання і витрату води, а також зводити до мінімуму механічне навантаження на речі на етапі віджиму.

 

Думати і створювати свою продукцію екологічно безпечним способом - гасло Schulthess Maschinen AG. Розробка, виробництво і утилізація - все відбувається з відповідальним використанням природних ресурсів. Новий тепловий насос сушильних машин також ілюструє це. Завдяки технології теплового насоса, витрата енергії на сушіння білизни зменшується вдвічі, внаслідок чого сушильні машини машини отримали самий високу позначку енергозбереження – А.

Schulthess приєдналися до програми, організованої міжнародним енергетичним співтовариством Energie-Agentur Wirtschaft, активно скорочуючи викиди CO2 і оптимізуючи енергетичну ефективність.

Shulthess так цінує свої традиції, що безпосередньо на заводі створено музей історії Schulthess, де можна познайомитися з першими в світі пральними машинами і в той же час побачити, як далеко зробили крок сучасні технології.

 

Новини та акції