LINDHAUS

Пилососи Lindhaus рекомендовані для експлуатації навіть в медичних лікувальних установах.

Производство вертикальных пылесосов

Компанія Lindhaus розташована в Падуї, Італія. «Маленька Японія», як називають цю область бізнес-оглядачі за високі стандарти якості, розташована в 30 км на захід від Венеції, по технологічному коридору, який проходить між Міланом і Венецією.

У середині 80-х років XIX століття всесвітньо компанія Rotafil, провідний виробник моторів для побутового та професійного обладнання, заснувала дочірнє підприємство, єдиною метою якого стала розробка та створення кращих у світі пилососів для домашнього та професійного застосування.

Очолив Lindhaus старший син власника Rotafil Мікель Массаро.

Головна мета виробництва прибиральних машин Lindhaus - спроектувати і побудувати кращі багатофункціональні пилососи та машини для миття підлоги для килимових покриттів і гладких поверхонь, які застосовуються для домашнього прибирання та професійного використання по всьому світу.

Для виробництва пилососів Lindhaus було побудовано спеціальне приміщення недалеко від заводу Rotafil. Це дозволило в чотири рази збільшити виробничі потужності. Кожен працівник на заводі Lindhaus знає весь цикл створення пилососів, багато з них постійно удосконалюються, прагнучи поліпшити якість своєї роботи.

Всю техніку Lindhaus виробляють безпосередньо в місті Падуя (Італія). Збірка здійснюється в повністю автоматизованому режимі з постійним контролем якості. Високий рівень технічної оснащеності був підтверджений в 2001году в ході проведення тендеру серед 40 найвідоміших виробників на поставку прибирального обладнання в Білий Дім (США), який впевнено виграла компанія LINDHAUS. Звання надійного постачальника було підтверджено високою продуктивністю техніки, високою якістю фільтрації та чистки, здатністю видаляти пил разом з отруйними спорами, безшумністю і багатьма іншими корисними властивостями. З 2001 року компанія Lindhaus - офіційний постачальник Білого Дому (США). Крім того, обладнання LINDHAUS застосовують для прибирання цілого ряду парламентських будівель у багатьох європейських країнах (Словенське і Австрійський уряд, Палата депутатів Італії, Королівський палац Амстердама).

Досить часто пилососи Lindhaus з унікальною п'яти-восьми рівневою фільтрацією повітря застосовують для вологого і сухого прибирання в медичних установах.

Обладнання для прибирання Lindhaus якісно очищає не тільки тверді підлоги, килими, килимові покриття і м'які меблі, а й повітря в приміщеннях.

Шаблони пластикових частин пилососів виробляються безпосередньо на заводі Lindhaus, мотори поставляються із заводу Rotafil, а великі елементи машин створюються заводами, що працюють з такими відомими марками як Ferrari і Mercedes. Конструкція та збирання пилососів розробляються в компанії з використанням кращого 3D програмного забезпечення: ProE, CATIA.

Повна автоматизація виробництва, жорсткий контроль і постійне тестування для поліпшення якості дозволили Lindhaus створити кращі в світі пилососи для повного циклу збирання: чистки килимів, миття всіх видів підлогових покриттів, а також прибирання всіх важкодоступних місць.

Вертикальні щіткові професійні пилососи, а також машини для миття підлоги Lindhaus завоювали велику популярність серед компаній, що надають клінінгові послуги. Все це виявилося можливим завдяки видатним технічним характеристикам і високому рівню фільтрації.

Спочатку Lindhaus орієнтувалася на Європейський ринок. Але незабаром після виходу пилососів на ринок, провідні комерційні виробники уклали контракти з Lindhaus на створення різних варіантів комерційних пилососів для інших торгових марок по всьому світу.

Машини Lindhaus були і вважаються одними з найкращих за якістю і ціною, ефективності фільтрації, продуктивності та якості прибирання, низькому рівню шуму, довговічності і низькому енергоспоживанню.

Багатофункціональні пилососи Lindhaus оснащуються різноманітними аксесуарами. Все прибиральне обладнання компанії Lindhaus забезпечується запатентованою фільтраційної системою, практично повністю утримує пилові частинки, хвороботворні бактерії і неприємні запахи. Завдяки цим цінним якостям техніка Lindhaus придбала широку популярність на багатьох світових ринках клінінгового обладнання. Крім того підприємство Lindhaus виготовляє щіткові вертикальні пилососи для досить відомих у професійному світі клінінгу брендів, таких як «Taski» та «Hako».

На сьогоднішній день Lindhaus працює з найвідомішими торговими марками в області клінінгового обладнання. Одночасно компанія просуває власну марку пилососів, яка вже завоювала собі популярність на ринках побутової техніки в Європі, США та інших країнах.

Крім основних, необхідно відзначити такі переваги, як:

  • Простота управління і приголомшлива багатофункціональність;
  • Сучасний інноваційний дизайн;
  • Висока потужність всмоктування. Значно вище, ніж у пилососів інших виробників;
  • Низький рівень вібрацій під час роботи;
  • Нескладна заміна функціональних насадок;
  • Окремий мотор на щітку для килимових покриттів, що забезпечує підвищену надійність техніки;
  • Щітка-вибивачка має найвищу швидкість обертання - 5000 об/хв;
  • Оснащення вбудованою системою сухої хімчистки;
  • Раціональна витрата електроенергії.

Новини та акції