Співпраця

Архітекторам та дизайнерам

Пропонуємо співпрацю архітекторам і дизайнерам в напрямку якісного облаштування побуту споживачів, а саме пральних і прасувальних приміщень, за допомогою швейцарської та італійської техніки преміум класу:

1) Laurastar (Лаурастар) – прасувальні системи та парогенератори,
2) Schulthess (Шультес) – пральні та сушильні машини,
3) Lindhaus (Линдхаус) – пилососи для вологого та сухого прибирання.

Вже 14 років ми проводимо живі демонстрації нашої техніки у виставковому залі в центрі Києва, а також мережі демонстраційних бутиків в торгових центрах. Ми представляємо техніку класу преміум для дому, яка швидко, якісно і дбайливо вирішує всі побутові питання, пов'язані з прибиранням будь-яких поверхонь, пранням і прасуванням одягу з усіх видів тканин і матеріалів.

Для Вашої зручності ми розробили два варіанти співпраці:

1.Відвідайте будь-який наш бутік разом з клієнтом і подивіться демонстрацію роботи техніки. Виберіть вподобану модель і зателефонуйте за номером 067-430-29-48 або (044) -561-26-90. Оформіть замовлення і отримайте для Вашого клієнта спеціальну знижку на всі види товарів.
2.Подаруйте Вашому клієнту наш фірмовий каталог і направте його в наш виставковий зал по вул. Дмитрівській, 48г. Передзвоніть попередньо, щоб ми знали, що клієнт від Вас. А ще краще - прийдіть разом з ним. Ми проведемо демонстрацію техніки тільки для Вас і зробимо ексклюзивну знижку від Вашого імені.
Ви отримаєте особистий бонус від суми покупки Вашого клієнта, який ми перерахуємо Вам вже на наступний день після оплати і доставки товару!

Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте нам або надішліть запит на пошту a.antonyuk@laurastar.com.ua.

Нагору

Партнерам та дилерам

Ми вітаємо нових партнерів, які вирішили створити свій власний бізнес і повністю керувати ним у своєму місті, а також близьких за профілем представників, які бажають розширити свою діяльність новим напрямком з надійним партнером і якісним товаром.

Компанія пропонує відкрити свій власний бізнес під відомим брендом і стати дилером Laurastar.

Забезпечуючи максимальну підтримку для дилерів, ми допоможемо у розвитку нового прибуткового напрямку, або спільно створимо новий проект.

Політика нашої компанії - робота тільки з одним представником у кожному регіоні України, який самостійно розвивається на своїй території згідно загальних правил компанії і ексклюзивно представляє бренд Laurastar.

Для наших потенційних партнерів ми пропонуємо:

  • використання відомої торгової марки;
  • допомога у розробці проекту приміщення і його оформлення у сучасному фірмовому стилі;
  • забезпечення необхідними друкованими матеріалами;
  • поставку товару зі складу компанії у мінімальні терміни;
  • додаткові знижки залежно від обсягу продажів;
  • єдину цінову політику на продукцію на території України;
  • навчання персоналу, тренінги з продажів.

Основні вимоги для співпраці:

Власне або орендоване приміщення у торговому центрі з підвищеною прохідністю, площею від 3 м2, або частина більшого приміщення у торговому центрі з товарами близького напряму: меблі, побутова техніка, товари для будинку, домашній текстиль, одяг.

З усіх питань звертайтесь до нас за телефонами у Києві 044-561-26-90, 067-659-68-77 с 9-30 до 18-00 або надсилайте запит на електронну пошту info@elitpobut.com.ua с приміткою «співпраця».

Нагору