Пральні та сушильні машини

Інноваційний підхід, висока якість і відповідальність за навколишнє середовище – основні принципи, яких дотримується компанія Schulthess вже понад 150 років. Натхненна багаторічним досвідом і інтенсивними науково-дослідними розробками в Швейцарії, вона веде безперервну діяльність по створенню нових революційних продуктів, відповідних найсучаснішому рівню розвитку техніки.

 Вироби Schulthess відрізняються простотою використання, швидкими програмами прання і економією води і електрики. Завдяки власному департаменту інновацій, високих технологій і сучасного виробничого обладнання, наявних на заводі в м Вольфхаузен в передмістях г.Цюріха, Schulthess гарантує швейцарську якість і довговічну надійну продукцію.

 Schulthess з 1845 p розвиває ідеї, покликані допомагати людям в Швейцарії і по всьому світу в щоденному догляді за білизною. Вперше в Європі компанія представила першу ручну пральну машину в 1904 році і більше 60 років тому - перші побутові автоматичні пральні машини.

 Пральні машинb Schulthess встановлюють нову планку в розвитку прального обладнання. Компанія намагається задовольнити більш специфічні вимоги своїх замовників. Машини серії eMotion оснащуються інтелектуальними датчиками ваги і сенсорами забруднення, які значно підвищують ефективність роботи обладнання. Завдяки оптимізованим програмами для прання та дезінфекції, компанія Schulthess ще більше зміцнює свої лідируючі позиції в сфері системних рішень для дезінфекційної обробки і гігієни.

Прасувальна техніка

Відкрийте для себе новий спосіб прасування!

Парові прасувальні системи Laurastar - це професіонал високого рівня серед прасувальних систем для домашнього використання.

За допомогою продукції Laurastar прасування стане задоволенням: ідеальний результат для будь-якого гардероба!

У 1986 році компанія "Laurastar S.A." винайшла і почала виробляти перші багатофункціональні прасувальні системи для дому з характеристиками, як у професійних систем. З тих пір мільйони господинь у всьому світі щодня отримують задоволення від результату, який раніше можна було досягти тільки в хімчистці.

Компанія Laurastar базується в місті Шатель-Сан-Дені в Швейцарії, і налічує близько 230 осіб працюють у центральному офісі, а так же представництвах (Німеччина, Франція, Бельгія і Нідерланди). Laurastar експортує свої товари в більш ніж 40 країн і вже продала 2,2 мільйона продуктів по всьому світу. У Швейцарії 25% домогосподарств користуються прасками Laurastar. Амбіції Laurastar, технологічні та дизайнерські, завжди були готові дати користувачам найкращий результат у збереженні та відновленні первозданної краси одягу.

На сьогоднішній день компанія "Laurastar SA" надає широкий вибір моделей, які дозволяють додати неперевершений вигляд Вашому одягу, випрасуваному в найкоротші терміни і з граничною простотою. Тому, незалежно від рівня Вашого доходу, завжди можна знайти ту модель, яка зможе задовольнити Ваші потреби.

Техніка для прибирання

Пилососи торгової марки Lindhaus - це:

  • высока швидкість прибирання;
  • професійна якість прибирання;
  • низький рівень шуму;
  • высока ступінь фільтрації повітря.

Вертикальні пилососи Lindhaus рекомендовані для експлуатації навіть в медичних лікувальних установах.

Компанія Lindhaus розташована в Падуї, Італія. «Маленька Японія», як називають цю область бізнес-оглядачі за високі стандарти якості.

Повна автоматизація виробництва, жорсткий контроль і постійне тестування для поліпшення якості дозволили Lindhaus створити кращі в світі пилососи для повного циклу збирання: чищення килимів, миття всіх видів підлогових покриттів, а також прибирання всіх важкодоступних місць.

З продукцією торгової марки Lindhaus:

  • Ваша домівка буде сяяти чистотою і свіжістю;
  • Ви зможете скоротити час прибирання вдвічі, докладаючи менше зусиль;
  • Ви зможете більше часу приділяти собі і своїм близьким.