LAURASTAR

Відкрийте для себе новий спосіб прасування з побутовою технікою преміум-класу від Laurastar.

Виробництво прасувальних систем Laurastar

Laurastar не випадково стала світовим лідером з виробництва прасувальних систем. Поєднавши прасувальну дошку і звичну нам праску, Laurastar створила найсучаснішу техніку для дому преміум-класу з притаманними тільки їй ексклюзивними особливостями. Миттєвий і міцний успіх закріпив Laurastar на самій верхній щаблі в області професійного прасувального обладнання для домашнього використання.

Laurastar була заснована в 1980 році, і вже більше 30 років виробляє виключно прасувальну техніку для дому, використовуючи всі сили на удосконалення процесу догляду за Вашими речами. Компанія Laurastar базується у місті Шатель-Сан Дені в Швейцарії та налічує близько 230 чоловік, що працюють в центральному офісі, а також у представництвах (Німеччина, Франція, Бельгія і Нідерланди). Laurastar експортує свої товари в більш ніж 40 країн і вже продала більше 2,2 мільйона продуктів по всьому світу. У Швейцарії 25% будинків користуються прасками Laurastar.

виробництво прасувальних систем в Швейцарії

Бажання Laurastar – перетворювати тканину, щоб вона уособлювала елегантність. Поєднавши три енергії - праски, пари і повітря, ми майстерно перетворили щоденну працю в простий процес, даючи можливість піклуватися про Ваш улюблений одяг і повертати йому первісну красу.

Продукції Laurastar притаманні такі цінності, як якість, точність і естетична привабливість. Адже саме професіоналізм і увага до деталей зробили Швейцарію всесвітньо визнаної країною.

Діяльність Laurastar присвячена наступному:

  • Пошук нових рішень для задоволення Ваших потреб;
  • Постачання виробів найвищої якості;
  • Доступне та прозоре транспортування;
  • Негайна відповідь на запити наших клієнтів.

Laurastar розробляє, виробляє, реалізує і обслуговує виключно прасувальну техніку, віддаючи всі свої сили тільки на розвиток та удосконалення прасувальних технологій. Наші дизайнери невпинно працюють, передбачаючи тенденції завтрашнього дня. Всі особливості нашої продукції - форми, кольори та ергономіка - розроблені з думкою про простоту і витонченість. Наші зусилля відзначені численними нагородами за дизайнерські й технічні досягнення, в тому числі «Chicago Athenaeum Good Design Award», «Design Preis Schweiz», «IFProduct Design Award», «RedDot Design Award Winner», а виробництво LauraStar акредитовано ISO 9001.

Ключові особливості продукції

Пар високої температури і постійного тиску

Всі моделі прасувальних систем та парогенераторів виробляють пар під постійним тиском, який не змінюється протягом усього процесу догляду за одягом. Пара виходить із праски під тиском 3.5 Бар, що робить можливим якісне вертикальне прасування і одночасно дбайливий догляд за тонкими і делікатними тканинами. Дрібнодисперсна структура пара завдяки подвійному нагріванню не зволожує матеріал, не залишає небажаних вологих слідів на одязі. Цей процес гарантує відмінну якість прасування від початку до кінця. Оскільки пара нагрівається двічі - в бойлері і в підошві праски, досягаючи температури 160°С, подвійний об'єм високоякісного пару проникає глибоко у волокна тканини і миттєво усуває складки. Це робить прасування неймовірно швидким і легким. У підсумку випрасувана білизна набуває відмінного вигляду і надовго його зберігає.

Вбудований вентилятор

Завдяки вбудованому вентилятору потужністю 16 Вт, робоча поверхня прасувального столу працює в двох режимах - піддува і всмоктування, що запобігає появі небажаних складок на одязі і слідів від швів, а також забезпечує ідеальну фіксацію стрілок, комірів і манжет. Миттєвий перехід від одного режиму до іншого здійснюється натисканням кнопки реверсу, зручно винесеної на передню частину ручки. Найвимогливіші споживачі оцінять якість і відмінний ефект роботи вентилятора, скоротивши вдвічі час прасування.

Краплеподібна професійна підошва праски

Краплеподібна форма підошви праски дозволяє легко прасувати у всіх напрямках без утворення складок. Підошва забезпечує три прасувальні фази на одному диханні: вона нагрівається, розгладжує і охолоджує тканину. Вам не потрібно з силою натискати на праску, а на тканині не залишається ніяких пошкоджень. А для того, щоб Ваш одяг зберігався в первозданному вигляді якомога довше, ми винайшли праску з ексклюзивною 3D підошвою. Доступна на наших останніх моделях, підошва має незбираний отвір і розсіючу насадку для більш об'ємного виходу пари.

Будь-який матеріал, будь-який одяг

Професійна з'ємна тефлонова насадка SOFTPRESSING входить в комплектацію будь-якої системи. Ця насадка захищає тканину і зменшує температуру підошви праски під час прасування, що дає можливість прасувати всі типи тканин (шовк, ангора, вельвет, одяг з аплікацією) на одному температурному режимі. Завдяки насадці, на темній одязі не з'являється блиск, а праска ніколи не прилипне до поверхні тканини.

За допомогою швейцарських прасувальних систем LauraStar Ви полюбите прасувати. Адже тепер ідеально доглядати за ексклюзивним гардеробом можна в лічені хвилини, а головне, зовсім без зусиль!

На сьогоднішній день компанія "Laurastar SA" пропонує на вибір ряд моделей прасувальних систем преміум-класу, які дозволяють додати неперевершений вигляд Вашому одягу, випрасованним швидко і легко.

Тому завжди можна знайти ту модель, яка буде саме такою, яку Ви шукаєте. Вибирайте: від ультрасучасної моделі LAURASTAR Pulse (найдосконаліша прасувальна система в світі), до моделі Laurastar LIFT - наша віртуозна розробка класу міні: відкрийте для себе всі ці моделі на нашому сайті!

Компанія "Laurastar SA"

Новини та акції