Про компанію

Компанія «ЕлітПобут» - ексклюзивний дистриб'ютор в Україні торгових марок Laurastar (парові прасувальні системи), Schulthess (пральні ті сушильні машини), Lindhaus (професійні та домашні пилососи). З 2000 року ми пропонуємо тільки найкращу техніку, яка не має аналогів в Україні за технічим оснащенням та характеристиками.

З самого початку нашого шляху було поставлено складне завдання: знаходити товари найвищої якості, міняти уявлення про елітну побутову техніку і вибирати її так, щоб можна було відповісти на питання: «А що корисне вона зможе зробити для Вас?»

Наша компанія надає оперативну доставку всіх моделей представленої техніки преміум-класу (пральні машини, сушильні машини, прасувальні системи, парогенератори з праскою, вертикальні і миючі пилососи), швидкий та якісний сервіс, гарантійний супровід та післягарантійне обслуговування в авторизованих сервісних центрах для всіх представлених брендів.

Найвища якість продукції та сервіс, зручний для наших Клієнтів, дозволили нам за час нашої роботи сформувати стійкий попит на ринку України.

Ми постійно знайомимо наших клієнтів з новинками та перевагами моделей елітної побутової техніки (пральними машинами, сушильними машинами, прасувальними системами, парогенераторами з праскою, вертикальними і миючими пилососами), яку ми пропонуємо на виставках, презентаціях і в торгових центрах.

«ЕлітПобут» - динамічна команда, яка дотримується високих стандартів на всіх гранях бізнесу, постійно розвивається і цінує свіжі ідеї!

 

Новини та акції